Muse publikuje wideoklip

/ 23 kwietnia, 2013

Płyta "The 2nd Law" zespołu Muse jest z nami już od kilku miesięcy. To szóste studyjne wydawnictwo brytyjskiej formacji. W ramach promocji tego krążka muzycy udostępnili teledysk do utworu "Panic Station". Zabierają nas w nim do Tokio. Zresztą zobaczcie sami:

"The 2nd Law" ukazał się w Europie 28 września ubiegłego roku. Album zawierał trzynaście kompozycji, między innymi doskonale przyjęty utwór "Supremacy". Płyta była nagrywana w kilku studiach na terenie Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Muzycy zespołu Muse wyruszyli niedawno w trasę koncertową. Obecnie są w Kanadzie, później zagrają na Starym Kontynencie – najpierw w Wielkiej Brytanii, a później między innymi w Hiszpanii, Belgii, Francji i Niemczech. Tegoroczne tournée brytyjskiego zespołu omija niestety nasz kraj.

Matthew Bellamy, lider Muse zajął drugie miejsce w naszym rankingu "Rockowi przystojniacy – TOP 15". Zestawienie powstało we współpracy z czytelnikami TerazRock.pl, którzy mogli wybierać swoje typy spośród 40 propozycji

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także