Muzycy zespołu The Yellow Dogs zamordowani

/ 12 listopada, 2013

Od kilkunastu godzin spływają sprzeczne informacje dotyczące wydarzeń związanych z muzykami z zespołu The Yellow Dogs. Amerykańskie media powołują się na słowa managera formacji, który oficjalnie potwierdził, że nie żyje dwóch muzyków: Sourosh Farazmand (gitarzysta) i Arash Farazmand (perkusista). Podczas ataku zastrzelony został również Ali Eskandarian, przyjaciel dwóch wcześniej wymienionych i autor tekstów zespołu.

Według ostatnich doniesień napastnikiem był Irańczyk, który grał w innym nowojorskim zespole. Miał on wtargnąć do budynku, w którym mieszkali muzycy i zastrzelić ich z wojskowego karabinu. Jedna z ofiar została zastrzelona w swoim łóżku, dwie pozostałe na korytarzu. Zabójca odebrał sobie życie na dachu budynku.

Wcześniej pojawiały się informacje, że zabójcą był jeden z członków zespołu The Yellow Dogs, ale te doniesienia zostały zdementowane przez managera grupy. Policja nadal nie udziela szczegółowych informacji związanych z tym tragicznym wydarzeniem, do którego doszło na Maujer Street w Nowym Jorku.

Grupa The Yellow Dogs powstawała w 2006 roku w Nowym Jorku. Składała się z muzyków pochodzenia irańskiego, którzy wykonywali szeroko pojętą muzykę rockową. Mieli na swoim koncie dwie EP-ki i singiel. Nagrali również muzykę do filmu " No One Knows About Persian Cats ".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także