Bez kategorii

Na spotkanie ze Slashem pójdzie…

/ 15 listopada, 2014

O konkursie, w którym do wygrania było spotkanie ze Slashem, pisaliśmy już wiele tygodni temu. Informacja o zabawie pojawiła się również w listopadowym "Teraz Rocku". Zgodnie z opublikowanym przez nas regulaminem, dziś musimy ogłosić nazwisko osoby, która wejdzie na "meet & greet", które odbędzie się w związku z krakowskim koncertem Slasha, Mylesa Kennedy'ego i The Conspirators.

Tak jak przypuszczaliśmy, dostaliśmy setki ciekawych zdjęć i tak jak przypuszczaliśmy, było nam bardzo trudno wybrać jedno, które uhonorujemy zaproszeniem na spotkanie. Mamy świadomość, że wielu z Was bardzo napracowało się, żeby stworzyć swoje dzieła – jedno zapraszali do pomocy znajomych, inni korzystali z programów graficznych, a jeszcze inni zaskakiwali nas nieszablonowym podejściem do tematu. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden, choć w tym wypadku to zwyciężczyni – Magdalena Radecka, która na nowo zinterpretowała okładkę październikowego "Teraz Rocka". Gratulujemy pomysłowości!

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy ponownie, ponieważ w przyszłości nie zabraknie równie atrakcyjnych konkursów. 

mg

KOMENTARZE