Nagraj płytę dzięki Lee Cooper

/ 8 listopada, 2012

Lee Cooper to najstarsza europejska marka jeansowa. Pokolenie lat 60-tych, które pokochało jeans czyniąc z niego symbol młodzieżowej rewolucji sprawiło także, że marka Lee Cooper zapisała się na kartach historii rock'n'rolla. Rock to pasja, dziedzictwo i styl życia, które Lee Cooper prezentuje w swoich kolekcjach odzieżowych.

Firma współpracowała m.in. z takimi gwiazdami jak: The Beatles, The Rolling Stones czy Sex Pistols. Lee Cooper wspiera jednak i mniej znane zespoły, pomagając młodym i zdolnym artystom podążać trudną drogą do sukcesu, która zaczyna się często w domowym garażu, by doprowadzić – niestety tylko nielicznych – na deski prawdziwej sceny muzycznej. Z myślą właśnie o takich artystach – młodych zarówno wiekiem, jak i stażem – Lee Cooper zorganizował na przełomie 2011/2012 roku konkurs pod nazwą "Like a Rockstar". Uczestniczyło w nim kilkanaście zespołów. Spośród zebranych zgłoszeń, wspólnie z internautami, wyłoniono zwycięski zespół – Red Light District. Nagrodą było nagranie wymarzonego singla i Red Light District doskonale poradził sobie w studio nagraniowym.

20 sierpnia rozpoczęła się – i trwa w dalszym ciągu – druga edycja "Like a Rockstar". Wszyscy chętni, aby wziąć w niej udział, zarówno jako muzycy, jak i wybierający zwycięzcę słuchacze, mogą to zrobić klikając TUTAJ.

Życzymy dobrej zabawy i, oczywiście, powodzenia!

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także