Najciekawsze covery "Every Breath You Take"

/ 12 lutego, 2013

Na temat tej rocznicy pisaliśmy już wcześniej, ale ponieważ "Every Breath You Take" to utwór wyjątkowy, postanowiliśmy dodatkowo zebrać najciekawsze wykonania tego hitu.

5. Scala & Kolacny Brothers – oryginalne wykonanie belgijskiego chóru kobiecego. Urzeka nietypową interpretacją. Wykonanie skierowane do osób, które lubią nietuzinkowe rozwiązania muzyczne:

4. UB40 – hit The Police w wykonaniu zespołu reggee. Oczywiście zdecydowanie bardziej radosne i szybsze, ale nadal oddające niezwykły klimat tego ponadczasowego utworu:

3. Robert Downey Jr. – utwór "Every Breath You Take" wykonany przez samego mistrza, ale z pomocnikiem, którym jest słynny Robert Downey Jr. Interesująca interpretacja i dodatkowy koloryt, który wniósł do utworu aktor:

2. The Shadows – utwór wykonany przez popularny w latach 60-tych zespół rockowy. Jednak jest to wykonanie instrumentalne. Ciekawa interpretacja i nietpowe podejście:

1. Karen Souza – naszym skromnym zdaniem najpiękniejsze wykonanie utworu The Police. Jazzowe odwołania i subtelny głos Karen sprawiają, że przesłuchanie "Every Breath You Take" staje się jeszcze większą przyjemnością:

Extra! Nie mogliśmy zapomnieć o wykonaniu Puffa Daddy’ego. Raper swoją wersję oparł jedynie na samplach ze słynnego utworu The Police, ale jest to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich coverów:

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także