Nasty Crue: cyrk na kółkach i heavy metal

/ 11 września, 2014

"Rock'N'Roll Nation tour 2014" to pierwsza trasa koncertowa Nasty Crue wraz z przyjaciółmi i obejmuje południowo-zachodnią część Polski oraz Niemcy. Kolorowy image, czupryny na głowie i skórzana biżuteria to znak rozpoznawczy zespołu.

Nasty Crue wystąpi w składzie znanym z debiutanckiej płyty "Rock'N'Roll Nation", jednak z małym wyjątkiem. Do zespołu dołączył nowy gitarzysta. "Na koncertach gram z potencjometrem głośności rozkręconym do 'jedenastu'." – ostrzega Shuffle McRoyal.

Oto szczegółowa rozpiska trasy:

10.10 – Jelenia Góra – Orient Express 
11.10 – Opole – K60
24.10 – Świdnica – Izi Rider
25.10 – Wrocław – Od Zmierzchu Do Świtu
14.11 – Drezno – Noteingang
15.11 – Szczawno-Zdrój – Rock Pub
06.12 – Kielce – Binkowski Hotel

"Ta trasa będzie niczym cyrk na kółkach. Make-up, tapirowane włosy i pogłos na chórkach jak na Wembley. Zamierzamy mocno utkwić w pamięci fanów rocka." – mówi Mintay, perkusista. W wybranych miastach Nasty Crue będą towarzyszyć zaprzyjaźnione zespoły. "Staramy się przenieść atmosferę stadionowego koncertu do niewielkich klubów muzycznych." – podsumowuje Jon Jondrensen, wokalista. Na koncertach można będzie usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty, premiery oraz klasyki melodyjnego metalu które były natchnieniem do powstania Nasty Crue.

mg | mat. pr.

KOMENTARZE

Przeczytaj także