Necrophobic już w listopadzie

/ 30 października, 2012

Necrophobic to doskonała definicja szwedzkiego black/death metalu. Zespół stawiany jest obok Dissection, Unanimated czy Naglfar. Po raz pierwszy w swojej ponad 20-letniej karierze twórcy doskonałych The Nocturnal Silence, The Third Antichrist czy Hrimthursum odwiedzą Polskę jako headliner na trzech koncertach. Szwedzi nie będą promować ostatniego albumu Death To All z 2009 roku, a więc możemy spodziewać się po nich przekrojowego repertuaru i jak zwykle profesjonalnego show.

Necrophobic to największa, ale nie jedyna atrakcja tych wydarzeń. Towarzyszyć im będzie Deus Mortem – najwyższej jakości black metalowy twór powołany do życia przez Necrosodoma i Inferno. Po debiutanckiej EP z zeszłego roku z niecierpliwością oczekuje się ich debiutanckiego albumu, który ma szansę zmienić układ sił na scenie BM.

Kolejnym zespołem jest pomorski Ogotay, w składzie którego znajdziemy Świerszcza (ex-Yattering) czy Simona (ex-Pandemonium).

Na dwóch koncertach skład uzupełni brutalny death metalowy Feto in Fetus. W stolicy dodatkowo wystąpi toruńska załoga z North, świętująca w tym roku dwudziestolecie istnienia.

Krakowski koncert poszerzony będzie o niemiecki Profanation oraz polskie Hell United, Exmortum i Offence.

Plan koncertów:
NECROPHOBIC, DEUS MORTEM, OGOTAY

9 listopada 2012 Progresja, Warszawa
+ North, Feto In Fetus
bramy: 17:00, start: 18:00, bilety: 45/50 PLN
 
10 listopada 2012
U Bazyla, Poznań
+ Feto In Fetus
bramy: 17:00, start: 18:00, bilety: 45/50 PLN

11 listopada 2012
Zaścianek, Kraków
+ Profanation, Hell United, Exmortum, Offence
w ramach COVENANT FULL OV HATE FEST II
bramy: 15:00, start: 15:30, bilety: 60/66 PLN

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także