Negatyw wyrusza w trasę po Europie

/ 2 listopada, 2011

Koncerty zaplanowane zostały w klubach. W trakcie trasy zespół pokona ponad 5000km. Odwiedzi następujące miasta: Békéscsaba, Wiedeń, Pragę, Gdynię, Warszawę, Poznań, Łódź, Kraków, Londyn, Katowice.

Na koncertach będzie można zakupić najnowszą płytę "Virus" która jest bardzo bogato wydana. Do 10 premierowych utworów dołączony został koncert DVD (HD) który został zrealizowany w Planetarium Śląskim. Na płycie znaleźć można również kulisy powstawania koncertu oraz płyty "Virus".

Zespół Negatyw powstał na Śląsku w 1998 roku. Na swoim koncie ma 4 długogrające płyty. "Paczatarez" (2002), "Pamiętaj" (2004), "Manchester" (2005), "Virus" (2010). 14 singli, kilkanaście teledysków, ponad 600 koncertów. Występowali na takich festiwalach jak m.in.: Top Trendy, Superjedynki, Jarocin, "Union of Rock" Węgorzewo, Yach Festiwal. Kojarzeni są z takimi piosenkami jak: "Dziewczyny nie Palcie Marihuany", "Amsterdam", "Lubię Was", "Mam to co chciałem".

Wokalista zespołu Mietall Waluś jest współtwórcą piosenek na płycie "Uwaga Jedzie Tramwaj" zespołu Lenny Valentino. W 2003 roku Mietall nagrał piosenkę z Katarzyną Nosowską która ukazała się na składance "SI031". Wystąpił też na zaproszenie Muńka Staszczyka w teledysku zespołu T.Love "Love,Love,Love" obok takich gwiazd jak m.in: Kuba Wojewódzki, Kora, Zbigniew Hołdys, Kazik Staszewski.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także