Nergal poskromił Behemoth Bike

/ 27 kwietnia, 2013

Behemoth Bike to motocykl inspirowany twórczością słynnej polskiej formacji deathmetalowej Behemoth. Pomysłodawcą i wykonawcą projektu jest firma Game Over Cycles. Maszyna jest już po próbach drogowych. Przetestować ją miał okazję również sam Nergal, lider grupy Behemoth

Na oficjalnym profilu firmy w portalu internetowym Facebook zamieszczono zdjęcia oraz krótki film z jazdy testowej Adama "Nergala" Darskiego. Behemoth Bike został wypróbowany przez muzyka wczoraj. 
 
 
Motocykl nie jest jeszcze dokończony. Pracowników Game Over Cycles czeka jeszcze m.in. proces malowania maszyny. O jednośladzie pisaliśmy już wcześniej TUTAJ
 
Grupa Behemoth jest również teraz w trakcie procesu twórczego. Muzycy pracują w studio nagraniowym Hertz nad nową, niezatytułowaną jeszcze płytą. Na razie Behemoth nie zdradził zbyt wielu szczegółów dotyczących nagrania następcy płyty "Evangelion" z 2009 roku. 
 
Dotychczasowa komunikacja z fanami w tej kwestii ograniczała się do publikacji kilku zdjęć ze studia nagraniowego i zdawkowych tekstów na temat nagrywania nowego materiału. 
 
Pisaliśmy już o procesie nagrywania partii perkusji na nową płytę, jak i o enigmatycznie brzmiącym "przedefiniowaniu" stylu grupy. Wczoraj na oficjalnej stronie Behemoth pojawiło się kilka nowych zdjęć, z których wynika, że grupa jest już na etapie nagrywania wokali na następcę "Evengalion".  
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także