Nickelback odwołał wszystkie koncerty w 2015 roku

/ 14 sierpnia, 2015

Nickelback zmuszony jest odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2015 rok na trasie No Fixed Address z uwagi na dłuższy okres odpoczynku wokalnego zaleconego głównemu wokaliście grupy Chadowi Kroegerowi.

Nie odbędzie się również jedyny koncert Nickelback w Polsce, zaplanowany na 13 października 2015 roku. Organizatorzy wydarzenia w Łodzi wydali oświadczenie:

Jest nam bardzo przykro, że nie spotkamy się z naszymi fanami na trasie jesienią tego roku, ale zdrowie Chada jest teraz najważniejsze. Dzięki odpowiedniej ilości czasu mamy nadzieję odzyskać go jeszcze mocniejszego i lepszego niż wcześniej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość i liczymy, że wrócimy na trasę i zagramy dla Was już wkrótce.

Kroeger, u którego w czerwcu zdiagnozowano torbiel na strunach głosowych, przeszedł niedawno operację i – zgodnie z zaleceniami lekarskimi – musi oszczędzać głos przez kolejne 6-9 miesięcy, aby w pełni wyzdrowieć. Bilety można zwracać w punkcie ich zakupu. Szczegóły na stronach internetowych Live Nation, Eventim, Ticketmaster, Ebilet oraz www.nickelback.com.

Nickelback odwołał drugą część trasy po Ameryce Północnej w czerwcu tego roku, gdy na strunach głosowych Chada Kroegera zdiagnozowano operacyjną torbiel. Zespół planował wrócić na trasę po Europie we wrześniu, ale – mimo zadowolenia lekarzy z efektów operacji – okazało się, że Kroeger wymaga dłuższej rekonwalescencji, aby powrócić do pełni zdrowia.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także