Niespodzianka dla Slasha

/ 11 lutego, 2013

Slash, znany z występów w zespole Guns N’ Roses, wystąpi w Katowicach już w środę. Będzie to jedyny występ muzyka w naszym kraju. Będzie on promował swój najnowszy album "Apocalyptic Love".

Na stronie organizatora koncertu, Metal Mind Productions, można znaleźć specjalny apel do wszystkich, którzy wybierają się na to wydarzenie:

Podczas utworu "Back from Cali" na płycie rozwinięta zostanie powitalna flaga i aby cała akcja została sprawnie przeprowadzona, inicjatorzy tej akcji apelują do fanów, którzy będą mieli miejsca na płycie o wsparcie i przyłączenie się do akcji: "Osoby w pierwszym rzędzie na płycie będą miały przy nogach zwiniętą w 'harmonijkę' flagę. Podczas pierwszych dźwięków 'Back from Cali', który jest na ogół piątym utworem podczas koncertów na trasie, fani z pierwszego rzędu rozwiną nad głowami flagę. W zależności od atmosfery panującej na płycie i reakcji zespołu, idealnie byłoby, jeśli  udałoby się utrzymać flagę co najmniej do połowy utworu. Jeśli wszyscy pomogą nam w tym momencie, efekt z pewnością będzie imponujący!"

SLASH

featuring Myles Kennedy

and The Conspirators

support: Anti Tank Nun 

13.02.2013 – Spodek, Katowice, godz. 20.00

Otwarcie bram, godz. 18.30

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także