Nine Inch Nails ma nowego gitarzystę

/ 18 maja, 2013

Dokładnie przedwczoraj informowaliśmy, że Eric Avery – który miał być koncertowym basistą zespołu Nine Inch Nails – zrezygnował. Jako powody swojej decyzji wskazał chęć pozostania w Los Angeles oraz przytłoczenie ilością koncertów, w których miał uczestniczyć (więcej TUTAJ).

Stanowisko nie pozostało jednak długo puste, ponieważ niedawno ogłoszono, że do zespołu na wspomniane tournée dołącza Robin Finck, czyli muzyk, który w przeszłości wielokrotnie współpracował z NIИ. Ostatni raz występował z zespołem w czasie trasy koncertowej w 2009 roku.

– Dodanie Robina do muzyków, których w tej chwili mamy sprawia, że jesteśmy niezwykle potężni i wszechstronni – napisał Trent Reznor na portalu Tumblr. Zespół tworzą obecnie: Adrian Belew, Alessandro Cortini, Josh Eustis, Robin Finck, Trent Reznor oraz Ilan Rubin.

Przypomnijmy, że Nine Inch Nails wyjeżdża w obszerne światowe tournée pod koniec lipca. Muzycy rozpoczynają je w Japonii, później grają kilka koncertów w Stanach Zjednoczonych, lecą do Europy i ponownie wracają do Ameryki.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także