Nowa Teraz Rock Kolekcja już w sprzedaży

/ 16 października, 2013

To właśnie System of a Down jest bohaterem nowego numeru kwartalnika Teraz Rock Kolekcja. Postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się twórczości tej słynnej amerykańskiej formacji, nie zapomnieliśmy jednak o późniejszych solowych dokonaniach muzyków z zespołu.

Na pierwszych stronach pisma – które już trafiło sprzedaży – możecie przeczytać między innymi:

Styl, jaki wypracowała sobie ta formacja, to muzyka mocna i oryginalna, mająca swój magnetyzm."Szalona" i jeszcze podkręcona różnymi kontrastami. Ubarwiona wpływami etnicznymi, ormiańsko-bliskowschodnimi (co naturalne: wszyscy członkowie System Of A Down pochodzą z ormiańskiej diaspory). Twór­czość odlotowa (zdarza się, iż ze swoiście dadaistycznym przekazem) i zarazem zaangażowana, mająca służyć walce o lepszy świat. Niekiedy mogąca budzić kontrowersje, ale, jak się wydaje, zawsze wynikająca ze szczerych pobudek.

A dalej będzie tylko ciekawiej!

Co znajdziecie w Teraz Rock Kolekcji poświęconej System of a Down? Nieznane dotychczas fakty dotyczące zespołu i muzyków, unikalne fotografie, wywiady, recenzje wszystkich albumów i – co oczywiste – plakat. Jest to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów amerykańskiej formacji, ale również dla wszystkich miłośników mocnego uderzenia.

Pismo w cenie 9,90 zł w sprzedaży od 16 października! Dostępne również w sklepie RockShop.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także