Nowa wokalistka w The Agonist

/ 18 marca, 2014

Bez wątpienia jedną z najważniejszych wiadomości dnia wczorajszego jest zmiana na stanowisku wokalistki w zespole Arch Enemy – wieloletnią frontwoman Angelę Gossow zastąpiła Alissa White-Gluz, która dotychczas występowała w zespole The Agonist. Muzycy kanadyjskiej formacji stanęli zatem w obliczu sporego problemu, ponieważ musieli znaleźć zastępczynie charyzmatycznej i uzdolnionej wokalistki. Poradzili sobie jednak bardzo szybko.

Zespół The Agonist opublikował następujące oświadczenie:

Informujemy, że po trzech albumach i niezliczonych trasach koncertowych rozstaliśmy się z wokalistką Alissą White-Gluz. Życzmy jej wszystkiego dobrego w Arch Enemy i przyszłych przedsięwzięciach.

To jest nowy, ekscytujący rozdział w historii zespołu The Agonist! Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że do naszej rodziny dołączył nowy członek. Prosimy o ciepłe powitanie niezwykle utalentowanej wokalistki – Vicky Psarakis!

To młoda wokalistka greckiego pochodzenia, która nie posiada jeszcze zbyt dużego muzycznego doświadczenia, ale wydaje się, że członkowie The Agonist wiedzą co robią. Nam pozostaje życzyć samych sukcesów i kolejnych znakomitych płyt.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także