Nowy Believe w kwietniu

/ 23 stycznia, 2013

Album zatytułowany The Warmest Sun In Winter ukaże się w Polsce 8 kwietnia. Dwa tygodnie później płyta dostępna będzie również w całej Europie a w maju w Stanach Zjednoczonych.

O nowej płycie mówi Karol Wróblewski: Nowa płyta Believe jest opowieścią o przypadkowym spotkaniu dwojga przyjaciół, których niegdyś łączyło wspólne dzieciństwo. Od tamtego czasu zmieniło się praktycznie wszystko – kilka lat temu jeden z nich stracił dom. Teraz siadają i rozmawiają o tym wszystkim, co się stało. Wspomnienia okazują się być wiecznie żywe, mimo tego, że dochodzi do spotkania ludzi z dwóch różnych światów. O tym, ile słońca, pomimo różnych życiowych trudów, może wnieść jeden człowiek do życia drugiego, usłyszycie na piątym albumie Believe zatytułowanym "The Warmest Sun In Winter’".

Album będzie zawierać 8 premierowych utworów, wśród ktrych znajdą się Words, Behind The River i The Bright Day. Na płycie znajdzie się również wykonywany wcześniej na koncertach utwór Please Go Home napisany ku pamięci Roberta Roszaka, dziennikarza radiowego i przyjaciela zespołu.

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także