Nowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

/ 23 stycznia, 2016

14-stronicową wkładkę poświęconą zmarłemu niedawno legendarnemu wokaliście Motörhead, Lemmy’emu Kilmisterowi. Nasi redaktorzy opisali historię życia i twórczości tego wybitnego muzyka, który zmarł pod koniec ubiegłego roku – przegrał nierówną walkę z chorobą nowotworową.

Ponadto sporo miejsca w nowym „Teraz Rocku” poświęciliśmy brytyjskiej grupie Skunk Anansie, która nie tylko zdobi naszą okładkę, ale jej muzycy odpowiedzieli na pytania naszego redaktora. A skoro o wywiadach mowa… Przepytaliśmy ponadto członków Megadeth, Vader, Dream Theater, Illusion, Wolf Alice i Speculum.

Kilka stron poświęciliśmy również na podsumowanie ogłoszonej pod koniec roku ankiety „Teraz Najlepsi 2015”, w której zsumowaliśmy Wasze głosy i na tej podstawie stworzyliśmy kilka rankingów, jak chociażby te z najlepszymi płytami ubiegłego roku. Na naszych łamach swoje typy wskazali również znakomici goście – Kazik, Nergal, Muniek, Litza czy Mariusz Duda – a także redaktorzy naszego pisma.

Tekst „David Bowie w Warszawie” poświęciliśmy zmarłemu kilkanaście dni temu wybitnemu brytyjskiemu artyście. Ponadto napisaliśmy o muzykach z Ghost i The Beatles. Wśród relacji z koncertów znajdzie Zacieralia i występ grupy Myslovitz.

Lutowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 27 stycznia i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także