Nowy "Teraz Rock" od środy w kioskach

/ 25 września, 2016

Październik zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – już niedługo w sprzedaży pojawi się nowy numer „Teraz Rocka”. W tym miesiącu wkładkę, aż 14-stronicową, poświęciliśmy Nickowi Cave’owi, który kilka tygodni temu opublikował szesnastą w dorobku płytę zatytułowaną „Skeleton Tree”.

Okładkę nowego numeru zdobi jednak grupa Coma, który zapowiedział publikację płyty „2005 YU55” i to właśnie o tym wydawnictwie na naszych łamach odpowiedzieli muzycy z zespołu. W tym miesiącu znajdziecie jednak znacznie więcej wywiadów, a przepytaliśmy chociażby członków Riverside, Marillion, Archive, New Model Army, Ceti czy Airbourne.

Fanów Red Hot Chili Peppers powinien zainteresować obszerny tekst, który przygotował Bartek Koziczyński. W artykułach ponadto Andy Wood, Lesław, Ten Years After czy O.N.A. Nasi redaktorzy zobaczyli i zrelacjonowali najważniejsze koncerty, a mowa tutaj chociażby o Capital of Rock, Kings of Leon, Kraków Live Festival, Cieszanów Rock Festiwal czy w końcu Ino-Rock Festival.

Październikowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 28 września i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także