Nowy album Archive już do nabycia

/ 12 stycznia, 2015
Na ten moment czekali wszyscy fani zespołu Archive n Najnowsze dzieło kolektywu z południowego Londynu, zatytułowane "Restriction", można już znaleźć na półkach sklepowych. Do współpracy nad nowym krążkiem Archive zaprosił długoletniego współpracownika, Jerome’a Devoise

Stworzyliśmy album, który składa się z 12 indywidualnych kompozycji. Wszystkie razem tworzą jedną całość, jednocześnie muzycznie są bardzo zróżnicowane i wyjątkowe”- mówi współzałożyciel zespołu, Darius Keeler.

Zapowiedź nowego albumu stanowi seria trzech singli, które zostały zaprezentowane jednocześnie: "Feel It", "Black And Blue" oraz "Kid Corner".

Naszym celem było stworzenie takiego albumu, aby każdy kolejny utwór był tak samo mocny jak poprzedni. Z tego właśnie powodu nie chcieliśmy się ograniczyć tylko do jednego singla. Idealnie byłoby wydać każdy utwór indywidualnie, ale zaprezentowanie trzech singli na raz da pełny obraz tego co znajdzie się na płycie. Poza tym nie jest to za bardzo w naszym stylu, co ma swój urok – mówi Keeler.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także