Nowy album Guns N' Roses "na ukończeniu"

/ 6 listopada, 2014

Guns N' Roses przyzwyczaiło nas, że na płyty trzeba czekać bardzo długo. Album "Chinese Democracy" pojawił się na rynku w 2008 roku, dlatego niewielu wierzyło, że kolejne wydawnictwo może pojawić się około 2015 roku. Ale coraz więcej wskazuje na to, że płyta faktycznie ujrzy światło dzienne i to całkiem szybko.

Po niedawnych zapewnieniach, że płyta Guns N' Roses powstaje i zespół wyruszy również w trasę koncertową, właśnie dowiedzieliśmy, że proces twórczy jest na ostatniej prostej. Mówił o tym Dizzy Reed w wywiadzie dla VH1 Radio:

Jest sporo materiału, który jest już skończony i wydaje mi się, że cały proces jest na ukończeniu. Obecnie musimy zdecydować, które kawałki powinny znaleźć się na płycie. Nad tym już pracujemy. Mamy nadzieję, że płyta pojawi się naprawdę szybko.

Jakiś czas temu Axl Rose sugerował, że w najbliższym czasie mogą pojawić się nawet dwie płyty – na pierwszą złożyłyby się utwory, które pozostały po sesji nagraniowej "Chinese Democracy" wraz z kilkoma nowymi kawałkami, a drugą byłaby składanką z remixami.

Plany ambitne. Nam pozostaje trzymać kciuki, żeby wszystko się udało… 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także