Nowy album Queen oficjalnie zapowiedziany

/ 19 września, 2014

Wiele spekulowano na temat nowego wydawnictwa zespołu Queen – pojawiały się informacje, że obok utworów zaśpiewanych jeszcze przez Mercury'ego znajdą się również te przygotowane przez Adama Lamberta; wiele mówiło się również o publikacji utworów nagranych z Michaelem Jacksonem. W końcu zespół zdradził szczegóły i uciął wszystkie spekulacje związane z "Queen Forever".

Wiemy bowiem, że ów album pojawi się w sprzedaży dokładnie 10 listopada, a za publikację odpowiedzialne będzie Virgin Records. Na tym dwupłytowym (w wersji deluxe) wydawnictwie znajdą się trzy nieznane dotychczas utwory: "There Must Be More To Life Than This", czyli duet Mercury-Jackson; wcześniej nieukończony "Let Me In Your Heart Again" i jeszcze jeden duet, tym razem z Giorgio Moroderem "Love Kills" (wersja balladowa).

Reszta materiału… oddajmy głos Brianowi Mayowi: "to rzeczy, które wyselekcjonowaliśmy i które są dowodem naszego muzycznego rozwoju, rzadziej to znane szerzej przeboje". Nad duetem z Michaelem Jacksonem pracował producent William Orbit. Nad całością natomiast czuwali muzycy Queen: Brian May i Roger Taylor.

Post użytkownika Queen.

Lista utworów "Queen Forever" (wersja podstawowa):

01. Let Me In Your Heart Again
02. Love Kills – The Ballad
03. There Must Be More To Life Than This (William Orbit Mix)
04. It’s A Hard Life
05. You’re My Best Friend
06. Love Of My Life
07. Drowse
08. Long Away
09. Lily Of The Valley
10. Don’t Try So Hard
11. Bijou
12. These Are The Days Of Our Lives
13. Las Palabras De Amor
14. Who Wants To Live Forever
15. A Winter’s Tale
16. Play The Game
17. Save Me
18. Somebody To Love
19. Too Much Love Will Kill You
20. Crazy Little Thing Called Love

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także