Oceniliśmy nowy album Thirty Seconds To Mars

/ 25 kwietnia, 2013

W najnowszym, majowym wydaniu miesięcznika Teraz Rock znajdziecie recenzję nowej płyty autorstwa Bartka Koziczyńskiego. Jak "Love, Lust, Faith And Dreams" prezentuje się na tle dotychczasowych płyt? – Konsekwentnie rozwijali swój styl Thirty Seconds To Mars na poprzednich albumach. This Is War był ukoronowaniem tej drogi. Perfekcyjnym połączeniem melodyjności z czadem, kompozycyjnego patosu z dynamiką, klasycznych inspiracji ze współczesnymi patentami screamo… Czy warto starać się o jego przebicie? Nie, lepiej pójść zupełnie inną drogą – napisał Bartek

Na nowej drodze według autora recenzji słuchacz natrafi zarówno na elektroniczne brzmienia, "kosmiczne" odgłosy, czadowe gitary, jak i na instrumenty smyczkowe. – Jared Leto niemal w każdym utworze proponuje firmowe wokalizy, co sprawia, że piosenki wręcz przyklejają się do słuchacza, no i zapewnia chóralnie śpiewające stadiony –  stwierdza Bartek Koziczyński w recenzji "Love, Lust, Faith And Dreams".
 
Pełną recenzję nowej płyty Thirty Seconds To Mars i odpowiedź na pytanie "czy płyta przekona nieprzekonanych?" znajdziecie w majowym wydaniu pisma Teraz Rock. Numer dostępny jest również w formie e-wydania.
 
 
Przypominamy, że nadal w sprzedaży dostępne są archiwalne numery Teraz Rock oraz Teraz Rock Kolekcja. Szczegóły dotyczące zakupu tych tytułów można znaleźć na naszej stronie, w zakładce prenumerata.
 
O nadchodzącej płycie Thirty Seconds To Mars pisaliśmy już wielokrotnie. Ostatnie nasze doniesienia o albumie "Love, Lust, Faith And Dreams" dotyczyły promującego go teledysku "Up in the Air".

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także