Odeszli z Megadeth i założyli nowy zespół

/ 29 grudnia, 2014

Szokiem dla fanów Megadeth była informacja o odejściu Chrisa Brodericka i Shawna Drovera. Muzycy pożegnali się z dowodzonym przez Dave'a Mustaine'a zespołem pod koniec listopada. Okazało się właśnie, że mieli wszystko dokładnie zaplanowane, ponieważ niedługo po odejściu ogłosili, że stworzą nowy zespół. Teraz dowiedzieliśmy się, że w tej formacji rolę wokalisty pełnić będzie Henry Derek Bonner, który kilka miesięcy temu opuścił szeregi Scar the Martyr.

W oficjalnym oświadczeniu Shawn Drover napisał:

W końcu mogę poinformować, że Chris Broderick i ja mamy przygotowaną muzykę na nasz debiutancki album – Henry Bonner został naszym wokalistą i jego zadaniem będzie zaśpiewanie na sześciu premierowych kawałkach, które na razie przygotujemy w wersjach demo. Wszystko brzmi jak stuprocentowy HEAVY METAL.

Zespół, którego nazwy jeszcze nie podano, powinien niedługo podzielić się z fanami pierwszymi fragmentami nowych utworów. Projekt stworzony przez byłych muzyków Megadeth zapowiada się niezwykle ciekawie, a jak podkreślają sami zainteresowani – muzyka powinna trafić do wszystkich miłośników muzyki metalowej.

Przypomnijmy, że grupa Megadeth, w której skład wchodzi obecnie zaledwie dwóch muzyków, skupia się na poszukiwaniach nowych instrumentalistów. Dave Mustaine mówił niedawno, że będą to wielkie nazwiska, a fani będą bardzo zadowoleni, gdy je usłyszą.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także