Open'er 2016 – znamy pierwszego headlinera!

/ 3 września, 2015

Już od pewnego czasu na profilu Open'er Festivalu w serwisie Facebook informowano, że na początku września ogłoszona zostanie pierwsza gwiazda przyszłorocznej edycji. Okazało się, że fani muszą poczekać do 3 września do godziny 12:00. Organizator spełnił obietnicę i właśnie poinformował, że pierwszym headlinerem jest Florence + The Machine.

Oto wpis na Facebooku:

Florence + The Machine headlinerem Open’er Festival 2016! Florence Welch z zespołem po raz pierwszy w Gdyni, dokładnie…

Posted by Open`er Festival on 3 września 2015

W przyszłym roku Open'er odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 2 lipca na lotnisku Babie Doły w Gdyni. W sprzedaży jest już pierwsza pula karnetów "Fun Tickets" – osoby kupujące wejściówki już teraz mają szansę na zaoszczędzenie, ponieważ kolejne pule będą droższe. Należy jednak pamiętać, że bilety na ten festiwal sprzedają się bardzo szybko, często przed ogłoszeniem większości wykonawców, dlatego lepiej nie zwlekać.

W tym roku w Gdyni pojawiło się wielu znakomitych, nie tylko rockowych, wykonawców. Na kilku scenach fani mogli zobaczyć między innymi: Kasabian, The Prodigy, Mumford and Sons, Swans, Eagles of Death Metal, José Gonzáleza, The Dumplings, Alt-J, Jonny'ego Greenwooda & London Contemporary Orchestra, St. Vincent i wielu innych. 

Florence + The Machine zagra w Polsce w grudniu tego roku na samodzielnym koncercie. Rzecz będzie działa się w Łodzi, a wszystkie bilety – jak donosi Go Ahead – zostały już sprzedane. Ci, którzy nie zdązyli z zakupem, będą mieli świetną okazję, żeby jednak zobaczyć wokalistkę – choć dopiero na przełomie czerwca i lipca. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także