Orange Warsaw Festival 2014: szczegóły

/ 11 grudnia, 2013

Organizatorzy Orange Warsaw Festival oficjalnie potwierdzili, że impreza odbędzie się również w przyszłym roku. Zgodnie z krótką tradycją koncerty odbędą się na Stadionie Narodowym, ale tym razem festiwal potrwa trzy, a nie jak dotychczas dwa dni – rozpocznie się 13, a zakończy 15 czerwca przyszłego roku.

Na razie nie podano nazw zespołów, które zaprezentują się zebranej na Stadionie Narodowym publiczności. Wiemy jedynie, że artyści będą grali na dwóch scenach. Pierwszych ogłoszeń możemy spodziewać się za jakiś czas. Można jednak już teraz założyć, że fani muzyki rockowej powinni być zainteresowani Orange Warsaw Festival. W ostatnich sześciu latach na scenie pojawiały się między innymi takie formacje jak: Linkin Park, The Offspring, My Chemical Romance, czy The Prodigy.

Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska:

Orange Warsaw Festival z roku na rok jest coraz lepszy, ciekawszy i większy. Obiecaliśmy go rozwijać i konsekwentnie dotrzymujemy słowa. Kolejna edycja będzie na pewno niezapomniana. Aż trzy festiwalowe dni, jeszcze więcej koncertów i muzyki.

Ceny biletów zostaną podane podczas ogłaszania pierwszych wykonawców.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także