Orange Warsaw Festival: oficjalny line-up

/ 15 stycznia, 2014

Kilka dni temu pisaliśmy, że oficjalnie potwierdzono, iż pierwszym headlinerem tegorocznego Orange Warsaw Festival został zespół Kings of Leon. Nieoficjalnie natomiast sugerowaliśmy, że kolejnymi gwiazdami mają zostać grupy: Queens Of The Stone Age oraz Florence And The Machine. Informacje te okazały się prawdziwe i to właśnie te zespoły zaprezentują się na Stadionie Narodowym w dniach 13-14 czerwca.

Organizator zdradził, że pierwszego dnia festiwalu (13 czerwca) zaprezentują się Kings Of Leon i Queens Of The Stone Age, drugiego natomiast (14 czerwca) Florence And The Machine. Nieznana jest zatem gwiazda ostatniego dnia, choć nieoficjalnie mówi się, że zaprezentują się wtedy David Guetta i Snoop Dogg. Jednak oficjalne potwierdzenie tych informacji prawdopodobnie jutro.

Warto wspomnieć również o biletach, ponieważ wiele osób chce jak najszybciej zarezerwować sobie wejścówkę na to wielkie muzyczne wydarzenie. Organizator poinformował, że bilety trafią do sprzedaży 21 stycznia. Ich ceny mają być zbliżone do tych zaproponowanych w ubiegłym roku (cennik pod tym linkiem). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także