Osada Vida – nowy skład, nowe plany

/ 4 marca, 2014

W zespole Osada Vida doszło do zmiany na stanowisku gitarzysty. Jesienią uniegłego roku z zespołem pożegnał się bowiem Bartek Bareska, a zastąpił go Jan Mitoraj.

Nowe otwarcie w zespole tak komentują muzycy: 

No to jesteśmy. Odnowieni, z dużą porcją pozytywnych wizji na przyszłość i pierwszą porcją nowych dźwięków. A dlaczego tak szumnie? Nowa krew w Osadzie! Powitajcie Janka, który dołączył do nas i zostanie na stałe. Przejął gitarowe stery po Bartku, który obrał muzycznie inny kurs (jeżeli już trzymamy się stylistyki żeglarskiej:) To były wspaniałe lata i wyjątkowa przygoda! Ale teraz rozpoczynamy nowy rozdział, pełni zapału! Jan Mitoraj to młody, ale utalentowany gitarzysta, realizator i producent, znany z występów z Brain Connect i Pasimito. Czyli podnosimy kotwicę, zwijamy cumę i startujemy! Nowe dźwięki i dalsze informacje już niebawem, bądźcie czujni.

O tym jak odświeżona wersja Osada Vida prezentuje się na żywo będzie można przekonać się już w marcu kiedy zespół zagra mini trasę koncertową:

20.03. Bielsko-Biała, Rude Boy
21.03 Sosnowiec, 2Doors
22.03 Kraków, Klub Meta

Przypomnijmy również, że 10 lipca Osada Vida wystąpi podczas tegorocznej edycji Seven Festival. Zespół wystąpi pierwszego dnia festiwalu na Scenie Music & More na Placu Wolności w Węgorzewie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także