Otwarte Wtorki z NuPlays: finał

/ 5 grudnia, 2013

Druga edycja „Otwartych Wtorków z NuPlays”, konkursu dla początkujących zespołów, dobiega końca. Po 3 miesiącach i 14 koncertach, podczas których o wejście do dalszego etapu walczyły 32 zespoły, przyszła pora na wielki finał.

W ramach finału drugiej edycji konkursu "Otwarte Wtorki z NuPlays", na scenie klubu Progresja zagra sześć zespołów. Cztery z nich wyłonione zostały podczas wcześniejszych etapów konkursu, przechodząc dalej w głosowaniu jury oraz dzięki głosom publiczności. Są to: ATERRA, Enclose, Polska B i Running Red.

Dwa kolejne zespoły, które zagrają 6 grudnia, to te, które odpadły z konkursu ale otrzymały drugą szansę na walkę o zwycięstwo dzięki Dzikiej Karcie, przyznanej przez jury oraz w głosowaniu internautów. Głosami jury, Dziką Kartę otrzymał zespół Mentally Blind.

Wielki finał "Otwartych Wtorków z NuPlays" będzie można obejrzeć na żywo w internecie dzięki transmisji live na NuPlays TV. Start o godzinie 19.30. Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym wydarzeniu, a nie będzie mógł pojawić się 6 grudnia w Progresji, może wykupić bilet z 7,99 zł i obejrzeć zmagania zespołów siedząc wygodnie w domu przed swoim komputerem.

Zakup biletu na streaming upoważnia do wzięcia udziału w głosowaniu publiczności. Zespół, który otrzyma najwięcej głosów wygrywa nagrodę publiczności, którą jest możliwość zagrania w klubie Progresja przed wybraną gwiazdą.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także