Ozzy Osbourne do szwagra: "zostaw moją rodzinę w spokoju"

/ 5 grudnia, 2013

O rodzinie Ozzy'ego Osbourne'a można pisać wiele. Kilka lat temu perypetie muzyka i jego bliskich mogli śledzić wszyscy na świecie za sprawą programu telewizyjnego. Mimo, że minęły lata, sprawy rodzinne u Ozzy'ego nadal są – delikatnie mówiąc – skomplikowane. Muzyk właśnie napisał na Facebooku do swojego szwagra.

Na serwisie społecznościowymi znalazło się takie oto oświadczenie:

Davidzie Levy – jesteś szwagrem tylko z nazwy – zostaw moją rodzinę w spokoju. Przestań sprzedawać zmyślone historie na nasz temat. Dzięki Bogu możesz sobie wybierać znajomych, ale rodziny niestety nie, jesteś na nich skazany. Jednak David Levy nigdy nie był i nigdy nie będzie naszą rodziną. Gdy przestaliśmy mu płacić, zaczął zarabiać sprzedając zmyślone historie. Przestań mówić, że mnie kochasz, nie wiesz co znaczy to słowo. Nie życzę ci źle, ale nie znasz mojej rodziny, więc zostaw nas w spokoju.

Brat Sharon Osbourne udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiadał, że jego siostra jest obecnie nie do poznania z powodu licznych operacji plastycznych. Mówił również, że chce pomóc rodzinie Osbourne'ów w walce z problemami natury osobistej. Warto jednak nadmienić, że nie miał on kontaktu z siostrą przez ostatnie siedmiu lat.

To prawdopodobnie te wypowiedzi tak zdenerwowały Ozzy'ego.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także