Ozzy Osbourne przedawkował leki, kiedy jego żona walczyła z rakiem

/ 10 stycznia, 2017

Kelly Osbourne – córka Ozzy’ego Osbourne’a i Sharon Osbourne – wydaje w kwietniu 2017 roku autobiografię „There Is No F*cking Secret: Letters From a Badass Bitch”. Opisuje w niej życie w rodzinie Ozzy’ego.
 
Ozzy Osbourne w encyklopedii TerazRock.pl
 
Jeden z najbardziej dramatycznych momentów miał miejsce, kiedy w 2002 roku Sharon Osbourne walczyła z rakiem okrężnicy. W trakcie leczenia jej stan się pogorszył i trzeba ją było przewieźć do szpitala. Kelly wspomina moment, w którym przekazała tę informację ojcu:
 

Tata stał w bokserkach i sięgnął do miseczki nabierając całą garść pigułek. Połknął je wszystkie i popił wódką. [W karetce] pochylił się, żeby sprawdzić dłonią, czy mama oddycha. Stracił przytomność, upadając i zasłaniając dłonią jej usta. Ratownicy próbowali go odciągnąć, ale tata nie wiedząc gdzie jest i co robi, zaczął instynktownie stawiać opór. Musieli zatrzymać karetkę i chcieli wezwać policję.

 
Kelly udało się przekonać ratowników, żeby nie wzywali policji, ale Ozzy został przywiązany do poręczy, żeby nie sprawiał dalszych kłopotów. Po przybyciu do szpitala został natychmiast poddany leczeniu z powodu zatrucia lekami i alkoholem, podczas gdy jego żona trafiła na salę operacyjną. „Tata nie mógł znieść myśli, że może utracić mamę” – komentuje Kelly.
 
Kelly Osbourne przyznaje także, że w walce z chorobą Sharon pomógł jej komik Robin Williams. W krytycznym momencie walki z rakiem odwiedził chorą Sharon w jej domu. „Spędzili ze sobą całe popołudnie, a po domu co chwila niosły się jej wybuchy śmiechu – pisze Kelly. – Tuż po tym, jak wyszedł, powiedziała nam, że postanowiła wrócić do szpitala i dokończyć chemioterapię. Robin Williams pomógł uratować mamie życie”.
 
Ozzy Osbourne aktualnie przygotowuje się do ostatnich koncertów Black Sabbath, które odbędą się na początku lutego 2017 roku w rodzinnym Birmingham, w Anglii. Ostatnio problemy zdrowotne miał gitarzysta grupy, Tony Iommi, który musiał poddać się operacji usunięcia guza w gardle. Na szczęście okazało się, że nie był to guzek nowotworowy. Dyskografię Black Sabbath zamyka album „13” z 2013 roku.
 
Black Sabbath – „God Is Dead?”:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także