Ozzy Osbourne przyznał się do kilku romansów

/ 3 sierpnia, 2016

Na początku maja Sharon Osbourne ogłosiła, że rozstała się ze swoim mężem, wokalistką Black Sabbath, Ozzym Osbournem. Początkowo przypuszczano, że muzyk znów miał problemy z używkami, a żona nie miała siły na kolejną walkę, ale niedługo później okazało się, że chodzi o inną kobietę. Teraz wiemy już, że nie tylko o jedną. Ale po kolei…

Niedawno wywiadu w magazynie People udzieliła niejaka Michelle Pugh, która otwarcie przyznała, że była w związku z wokalistą Black Sabbath:

Gdy mówię, że dał mi on najwspanialszą miłość w życiu, to tak właśnie było. Sprawił, że czułam się jak najpiękniejsza kobieta na świecie, czcił mnie.

Okazuje się, że Pugh jest fryzjerką sław i to ona farbowała włosy Ozzy’ego w 2011 roku i wtedy po raz pierwszy się spotkali. Reprezentant muzyka opublikował na łamach People oświadczenie, z którego dowiadujemy się o kolejnych niechlubnych szczegółach z życia Osbourne’a:

Przykro mu, że pani Pugh wyrwała ich stosunki seksualne z kontekstu. Chciałby przeprosić wszystkie kobiety, z którymi takowe stosunki utrzymywał. Gdy jego związek z panią Pugh został zdemaskowany, udał się na intensywne leczenie.

Wydaje się, że sprawa rozstania Sharon Osbourne ze swoim mężem została ostatecznie wyjaśniona. Ciekawą informację przekazał natomiast magazyn In Touch, który przybliżył nieco moment, w którym Sharon odkryła prawdę – podobno przyjrzała się wydatkom swojego męża i po szybkiej analizie okazało się, że prowadzi podwójne życie wydając przy tym spore sumy na drugą kobietę.

Niedawno media przekazały, że związek Ozzy’ego powoli wraca na właściwe tory, ale żadna ze stron tego nie potwierdziła.

 

Black Sabbath ostatni koncert zagra na początku lutego 2017 roku w rodzinnym mieście Birmingham. Później Ozzy miał w planach nagranie jeszcze jednej solowej płyty dla żony. Sharon Osbourne twierdzi, że tak się nie stanie. Muzyk skupia się również na programie historycznym, który przygotowuje wraz ze swoim synem

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także