Ozzy Osbourne widzi przyszłość rocka w ciemnych barwach

/ 29 kwietnia, 2014

Ozzy Osbourne w klimacie nieco filozoficznym? Wszystko za sprawą dziennikarzy z magazynu Kerrang!, którzy postanowili porozmawiać z wokalistą o sytuacji w muzyce rockowej i jej przyszłości. Zdaniem muzyka Black Sabbath – nie ma osoby, która byłaby w stanie poradzić sobie z odpowiedzialnością za cały muzyczny gatunek.

Zdaniem dziennikarzy z magazynu Kerrang! nie ma obecnie młodego muzyka rockowego, który mógłby zostać nazwany "prawdziwą gwiazdą". Ozzy zgodził się z tą tezą:

To może być bardzo prawdziwe stwierdzenie. Powiem szczerze, że nie wiem, kto byłby w stanie nieść tę flagę w przyszłości, ale mam nadzieję, że ktoś się pospieszy. Żaden z nas nie robi się młodszy.

A kto jest największą gwiazdą rocka zdaniem Ozzy’ego?

Przyszedł mi do głowy David Bowie. Jest zawsze oryginalny – zarówno w wyglądzie, jak i muzyce. Obecnie jednak nie jestem w stanie powiedzieć, kto mógłby znaleźć się w ekipie – nikt nie wygląda jak prawdziwa gwiazda rocka!

Ozzy Osbourne znalazł się 23. miejscu w rankingu magazynu Kerrang! na "Największą Obecnie Gwiazdę Rocka na Świecie".

Przypomnijmy, że muzyk ma za sobą wspaniały rok – na rynku pojawiła się doskonale przyjęta i oceniona płyta "13" zespołu Black Sabbath, zespół zagrał wiele znakomitych koncertów. Na razie nie wiadomo jednak, czy nie było to ostatnie wydawnictwo w dorobku Brytyjczyków.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także