Ozzy Osbourne: szczegóły dotyczące nowej książki

/ 31 sierpnia, 2011

Przede wszystkim druga książką będzie nosiła tytuł „Trust Me, I’m dr. Ozzy” [Pol. „Zaufaj mi, jestem doktor Ozzy”]. Już to sugeruje, czego będzie dotyczyła. Poprzednia publikacja zrodziła wiele pytań, ale podstawowym jest – jakim cudem wokalista Black Sabbath nadal żyje prowadząc taki tryb życia? Nowa książka ma być między innymi odpowiedzią na to pytanie. Książka pojawi się w amerykańskich księgarniach 11 października. Jest kontynuacją pierwszej publikacji Ozzy’ego, która odniosła ogromny sukces marketingowy.

Nowa ksiązką będzie zbiorem humorystycznych wypowiedzi, które przez lata udzielał Osbourne w różnych magazynach. Będzie to coś w rodzaju poradnika, jak powinno się żyć w zdrowiu. Będą tam przedruki z gazet, fragmenty pamiętnika Ozzy’ego i porady. Wszystko okraszone charakterystycznym, gorzkim humorem (podobnie, jak w pierwszej książce).

„Jeśli zastanawiasz się, jak ludzki organizm może wytrzymać 40 lat lawinowego przyjmowania narkotyków i alkoholu, ta książką jest stworzona właśnie dla Ciebie! Wynik jest prosty – Ozzy to genetyczna anomalia” – to fragment oficjalnej zapowiedzi książki „Trust Me, I'm Dr. Ozzy: Advice From Rock's Ultimate Survivor”.

Nie wiadomo, kiedy publikacja pojawi się w Polsce.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także