Ozzy wciąż z dala od używek

/ 28 maja, 2013

W połowie kwietnia pisaliśmy, że Ozzy Osbourne pochwalił się 44 dniami w trzeźwości. Mówił wówczas, że miał bardzo ciężkie półtora roku, ale udało mu się wyjść z dołka dla najbliższych. Teraz jego żona Sharon informuje, że Ozzy jest nadal czysty, a ona jest z tego powodu niezwykle dumna.

– On ma się bardzo dobrze – opowiadała Sharon. – Od ponad 80 dni jest czysty i trzeźwy. Sztywno wypełnia swój program. To niebywałe, jak w ciągu zaledwie 80 dni można zmienić swoje życie. Cuda zdarzają się cały czas i on przestał nienawidzić siebie, wyszedł z dołka i teraz znów jest odpowiedzialnym mężem i ojcem, to wspaniały widok. Jestem z niego bardzo dumna – powiedziała.

Żona wokalisty zauważyła również, że taka zmiana u muzyka może być przykładem dla innych. Muszą tylko uwierzyć, że są w stanie uporządkować swoje życie. To jednak trudna walka, z którą każdy musi radzić sobie na swój sposób.

Przypomnijmy, że Ozzy Osbourne wraz z zespołem Black Sabbath nagrał niedawno pierwszą od 35 lat studyjną płytę zatytułowaną "13". Jej premiera już 11 czerwca. Teraz natomiast można posłuchać singla "God Is Dead?", który pochodzi ze wspomnianego albumu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także