Papa Roach z pierwszą zapowiedzią nowego albumu

/ 2 listopada, 2016

Choć krażek „F.E.A.R.” ukazał się zaledwie w zeszłym roku, Papa Roach nie próżnuje i pracuje już nad dziesiątą studyjną płytą. Wokalista Jacoby Shaddix niedawno w programie „The Scotty Mars Show” ujawnił kilka szczegółów jej dotyczących.

Zdecydowanie czuję, że nastąpiła zmiana w brzmieniu zespołu na tym albumie. Naszym celu było ruszenie do przodu i wstrząśnięcie kilkoma rzeczami. To nasza dziewiąta czy dziesiąta płyta – nawet nie wiem – chcieliśmy po prostu coś wykręcić. Gdy wybieraliśmy producenta, myśleliśmy nieszablonowo i postawiliśmy na dwóch młodych z Los Angeles – Nicka „Rasa” Furlonga i Colina „Doca” Brittaina. Mają niecałe 30 lat, są nowi na scenie. Mówili: „Wyrośliśmy na słuchaniu P-Roach, więc wiemy, kim jesteście. Zmieńmy to”. Weszliśmy w to. Zaczęliśmy ciąć (…). Brzmi to trochę, jakby nasz drugi album „Infest” (2000) w 2016 roku miał dziecko z czwartym „Getting Away with Murder” (2004).

Daty premiery nowego krążka jeszcze nie znamy. Możliwe, że pojawi się w  pierwszym kwartale 2017 roku.

Za to po krótkiej, tajemniczej zapowiedzi dosyć szybko otrzymaliśmy właśnie pierwszy utwór z nadchodzącego wydawnictwa. Oto „Crooked Teeth”.  

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także