Papa Roach. Jestem Mr Self Destruct! – mówi nam Jacoby Shaddix

/ 8 sierpnia, 2012

fot. jor

Frontman Papa Roach, Jacoby Shaddix słynie ze swojej szczerości i ekstrawertyzmu. Teksty na The Connection skupiają się więc na jego problemach osobistych, a tematem głównym jest rozstanie z żoną.

Ja po prostu żyję swoimi problemami – powiedział nam Coby.  Jestem Mr Self Destruct – to mój styl, to moja domena. Ale nie umiem stawiać im czoła, nie umiem walczyć, zamiast tego wolę ukrywać się pod kołdrą różnych chemicznych substancji. Jak na przykład alkohol. W dużych ilościach. Aż do momentu, kiedy staje się to naprawdę niebezpieczne. Odpycham ludzi od siebie, izoluję się, staję się kimś obcym. I wiesz, tak stało się i tym razem, oddaliłem się od ludzi, których najbardziej kochałem, wliczając w to moją żonę. To doprowadziło do rozejścia się z nią.

O tym, dlaczego na The Connection słychać tak wiele brzmień elektronicznych, czemu Jacoby ogłasza się liderem złamanych serc i co płyty Papa Roach mają wspólnego z jednorożcami przeczytacie we wrześniowym wydaniu "Teraz Rocka", w rozmowie z Shaddixem i Tobinem Esperancem, basistą.

jor

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także