Paul Di'Anno (ex-Iron Maiden) w szpitalu

/ 17 maja, 2016

Paul Di’Anno, który śpiewał na pierwszych dwóch płytach Iron Maiden, trafił w ostatnich dniach do szpitala. Jego stan wydaje się dość poważny, gdyż już teraz zmuszony został odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2–12 czerwca 2016 roku. Blog n Roll Produções informuje na Facebooku:

Z wielkim smutkiem musimy poinformować, że przekładamy na czas nieokreślony trasę Paula Di’Anno po Brazylii w przyszłym miesiącu. Paul jest w szpitalu. Dziś rano zostaliśmy poinformowani przez niego osobiście, że obecnie z jego zdrowiem jest krucho.

Organizator nie ujawnia żadnych szczegółów – decyzja, czy wokalista zechce dokładnie poinformować o tym, co się z nim dzieje, należy tylko do niego. Dodano jedynie, że muzyk poddaje się właśnie badaniom w celu postawienia właściwej diagnozy.

Paul Di’Anno ma kłopoty ze zdrowiem już od jakiegoś czasu – w marcu tego roku podczas koncertów w Japonii ze względu na problemy z kolanami występował na wózku inwalidzkim. Tym razem chodzi chyba jednak o coś innego. Życzymy dużo zdrowia!

ud | fot. Silvio Tanaka CC-BY

KOMENTARZE

Przeczytaj także