Październikowy "Teraz Rock" już w kioskach

/ 30 września, 2015

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił październikowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku.

Riverside to grupa, która z płyty na płytę coraz bardziej nas zaskakuje. Nie powinno więc dziwić, że to właśnie temu zespołowi poświęciliśmy tak wiele miejsca w październikowym "Teraz Rocku". Recenzja płyty "Love, Fear and the Time Machine" i rozmowa z Mariuszem Dudą to coś, co powinno zainteresować wszystkich fanów stołecznej formacji.

W tym miesiącu pokusiliśmy się o wiele wywiadów z polskimi i zagranicznymi wykonawcami, a na nasze pytanie odpowiedzieli między innymi członkowie zespołów: Armia, Deep Purple, Editors, Bring Me The Horizon, Paradise Lost, OCN i Tank. Wiesław Weiss był ponadto uczestnikiem lotu z samym Brucem Dickinsonem z Iron Maiden, a całe zajście opisał w tekście "Kapitan Dickinson i doktor Necropolis".

Ciekawostką jest fakt, że czytelników w październiku przywitają… dwie okładki. Ta główna, którą prezentowaliśmy już kilka dni temu, to oczywiście panowie z Riverside. Po drugiej jednak stronie znalazł się sam David Gilmour. I nie jest to przypadek, ponieważ to właśnie temu muzykowi i jego solowym dokonaniom poświęciliśmy 11-stronicową wkładkę.

Ponadto w numerze relacje z koncertów i festiwali, wiadomości ze świata muzyki rockowej, liczne recenzje najnowszych wydawnictw i wiele więcej… Zapraszamy do kiosków!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także