Październikowy Teraz Rock od jutra w sprzedaży!

/ 24 września, 2013

Z okładki październikowego wydania pisma Teraz Rock przywita Was zespół Dream Theater. A wszystko dlatego, że muzycy już niebawem opublikują nowy album, o którym na naszych łamach opowiedział sam James LaBrie. Wśród dziesiątek recenzji znajdzie się również ocena albumu "Dream Theater", którą przygotował Jordan Babula.

Jednak to nie jedyny wywiad, który znajdziecie w nowym numerze. Na nasze pytanie odpowiedzieli między innymi Jonathan Davis z Korn, Caleb i Nathan Followillowie z Kings of Leon, Jamie Cook z Arctic Monkeys, Myles Kennedy z Alter Bridge, czy Serj Tankian z System of a Down.

Przygotowane przez nas artykuły są – jak to zwykle bywa – bardzo zróżnicowane. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Pisaliśmy między innymi o Bobie Dylanie, Nirvanie i Fishu. Aż 12 stron poświęciliśmy zespołowi New Model Army.

Relacje z koncertów? Roger Waters w Warszawie, Bad Religion, Negramaro, Trivium i Burn Selector Festival 2013.

Na końcu październikowego wydania znalazła się niespodzianka dla fanów zespołu Chemia. Napisaliśmy wszystko i wiele więcej o nowej płycie muzyków, która już niedługo ujrzy światło dzienne.

Przypominamy – nowy Teraz Rock od jutra w kioskach!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także