Październikowy "Teraz Rock" już w sprzedaży

/ 28 września, 2016

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Wkładkę, aż 14-stronicową, poświęciliśmy Nickowi Cave’owi, który kilka tygodni temu opublikował szesnastą w dorobku płytę zatytułowaną „Skeleton Tree”. Okładkę nowego numeru zdobi jednak zespół Coma, który zapowiedział publikację płyty „2005 YU55” i to właśnie o tym wydawnictwie na naszych łamach odpowiedzieli muzycy z zespołu. W nowym numerze znajdziecie jednak znacznie więcej wywiadów, a przepytaliśmy chociażby członków: RiversideMarillionArchiveSBB, New Model ArmyCeti czy Airbourne.

Fanów Red Hot Chili Peppers powinien zainteresować obszerny tekst, który przygotował Bartek Koziczyński. W artykułach ponadto Andy WoodLesławTen Years After czy O.N.A. Nasi redaktorzy zobaczyli i zrelacjonowali najważniejsze koncerty, a mowa tutaj chociażby o Capital of Rock, Kings of Leon, Kraków Live Festival, Cieszanów Rock Festiwal czy w końcu Ino-Rock Festival.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, a także w naszym sklepie internetowym. Jest dostępny również w wersji elektronicznej

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także