Pearl Jam: co się stanie w przyszłym tygodniu

/ 2 lipca, 2013
 
Ostatnio kilka serwisów internetowych zamieściło w swoich kalendariach przy dacie 16 lipca informację, że tego właśnie dnia swoją premierę będzie miał singiel grupy Pearl Jam, zatytułowany "Mind Your Manners". Wpisy te zostały już jednak usunięte. 
 
Nie oznacza to jednak, ze grupa Pearl Jam nie zamierza zaprezentować w tym miesiącu czegoś nowego fanom. Na stronie zespołu pojawił się licznik, który za 6 dni skończy odliczanie. Wówczas odblokowane mają zostać nowe informacje.
 
 
Czy będzie to nowy singiel? Jak już informowaliśmy w maju, Stone Gossard, gitarzysta Pearl Jam, w jednym z wywiadów przyznał, że nowa płyta jest już na ukończeniu. Dwa tygodnie później zdradził, że materiał jest w fazie miksów. Połowa lipca wydaje się być wystarczającym czasem, by przygotować singiel. 
 
Fani grupy w serwisie społecznościowym Facebook w komentarzach zastanawiają się, cóż oznacza ten enigmatyczny licznik. Oprócz opcji z nowym singlem, najczęściej wymieniają ogłoszenie przez grupę światowej trasy koncertowej. 
 
Ostatni studyjny album Pearl Jam, to wydany w 2009 roku "Backspacer". Jest to dziewiąta studyjna płyta grupy. Album wspiął się na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboard 200. W wielu krajach osiągnął również status złotej płyty. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także