Phil Anselmo nie jest hipsterem i nie lubi telefonów komórkowych

/ 26 lipca, 2013

Problem z telefonami komórkowymi ma coraz więcej wykonawców. Jakiś czas temu pisaliśmy, że wojnę tym małym urządzeniom wypowiedział zespół Alice in Chains (więcej TUTAJ), niedługo później wspominaliśmy, że Krystian Zimerman przerwał koncert, ponieważ jeden z widzów rejestrował jego występ za pomocą smartfona.

Do ogrona oburzonych dołącza również Phil Anselmo, który wspominał o telefonach komórkowych w wywiadzie dla czasopisma Metal Hammer:

Mój Boże! Podczas utworu "Battalion of Zero", gdy śpiewam Heads up, hands down, wszyscy machają tymi je**nymi małymi telefonami. Stary, to doprowadza mnie do szału! Nie piszę smsów, nawet nie mam telefonu! I nie będę miał! Cholera, stary, co stało się ze zwykłą rozmową, gdy ludzie patrzą sobie w twarz? Dzisiejsze społeczeństwo nie jest skrojone na moją miarę. Nie jestem hipsterem.

Może w końcu kupię komórkę, bo jest ważna w pracy, podobnie jak dla osób, które mają dzieci, ale wszyscy klikają w te je**ne przedmioty! Nie ma już miejsc w Ameryce, w których tego nie ma.

Przypomnijmy, że Phil Anselmo opublikował niedawno swoją pierwszą solową płytę zatytułowaną "Walk Through Exits Only". Można jej posłuchać TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także