Phil Anselmo w Polsce: znamy supporty

/ 18 kwietnia, 2014

Ikona metalu – wokalista legendarnej Pantery, Down i Superjoint Ritual – już 2 lipca  pojawi się w Warszawie, by wystąpić w klubie Progresja Music Zone. Artysta zagra w Polsce w ramach trasy promującej jego solowy krążek "Walk Through Exits Only" i wiadomo już, że podczas koncertu na pewno nie zabraknie utworów z repertuaru Down i Pantery.

Wiadomo już także, że artystę supportować będą dwie znakomite polskie formacje: Corruption oraz J.D. Overdrive. Bilety już w sprzedaży (więcej TUTAJ).

Lider i basista Corruption, Piotr "Anioł" Wącisz tak komentuje występ z Anselmo:

Dzielić scenę z żywą legendą metalu, idolem, wielką osobowością Philem Anselmo, to z całą pewnością będzie niezapomniane przeżycie i kolejne historyczne wydarzenie w działalności Corruption. Dodatkowo będzie to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania na żywo utworów z "Devil's Share". Dla takich chwil warto żyć! Do zobaczenia pod sceną! Hellyeah!

Przypomnijmy, że nowy krążek Corruption ukaże się 9 czerwca. Natomiast całość otworzy polska stoner – metalowa grupa, J.D. Overdrive. Zespół ma już na koncie 2 studyjne albumy, z czego ostatni, "Fortune Favors The Brave" ukazał się w maju zeszłego roku. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także