Pierwszy koncert U2 po wypadku Bono odbył się… na stacji metra

/ 11 maja, 2015

Od dłuższego czasu nie mieliśmy informacji od Bono, który kilka miesięcy temu był uczestnikiem poważnego wypadku na rowerze – miał połamane kości, musiał być operowany. Wszystko jednak wskazuje na to, że wokalista wrócił już do zdrowia, a jego zespół w końcu pojawił się w programie Jimmy'ego Fallona.

W sieci pojawiła się zapowiedź "The Tonight Show", w której mogliśmy zobaczyć Bono i gospodarza programu… na rowerach, co oczywiście było nawiązaniem do wspomnianego wypadku:

Bono Rides a Bike with Jimmy Fallon

Bono gets back on a bike for the first time since his accident.

Posted by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon on 8 maja 2015

W związku z programem muzycy dali się namówić na nietypowy występ, który odbył się… w nowojorskiej stacji metra. Członkowie U2 zostali przebrani i ucharakteryzowani, co miało zmylić przechodniów. Bono rozpoczął od "I Still Haven't Found What I'm Looking For" i grupa została szybko rozpoznana. Zebrała się spora grupa gapiów, a muzycy zagrali jeszcze jeden kawałek.

Cieszy, że Bono wrócił do zdrowia, ponieważ zespół U2 w najbliższym czasie rozpoczyna światową trasę koncertową "The Innocence + Experience Tour". Muzycy pojawią się również na Starym Kontynencie (koncerty od września do listopada), jednak nie zagrają w Polsce. Więcej na temat tego tournée TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także