Placebo w Polsce z okazji 20-lecia

/ 14 marca, 2016

Placebo, świętując 20. rocznicę wydania pokrytego platyną debiutanckiego albumu zatytułowanego „Placebo”, wyrusza w światową trasę koncertową. Pierwsza część tournée „20 Years of Placebo” rozpocznie się w Danii 13 października, a zakończy na Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016. Kolejne daty na 2017 rok będą ogłoszone później.

Wśród ogłoszonych już koncertów znalazł się również ten polski – muzycy pojawią się w na warszawskim Torwarze 29 października tego roku. Sprzedaż biletów wystartuje 18 marca o godzinie 10:00, a ich ceny rozpoczynają się od 179 złotych.

Zespół obiecuje grać utwory pochodzące z wszystkich dotychczasowych płyt. Brian Molko droczy się z fanami…

Powiem, że set lista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, co fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20. rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning’ czy 'Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek.

Dyskografię zespołu Placebo zamyka opublikowany w 2013 roku album „Loud Like Love”.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także