Pobierz utwór z nowej płyty Nightwish

/ 16 marca, 2015

Do premiery nowej płyty Nightwish, która nastąpi już 27 marca, pozostało zaledwie kilkanaście dni. Zespół podzielił się już z nami singlem "Élan", a tym razem muzycy udostępnili "Shudder Before The Beautiful". Żeby móc zapoznać się z tym utworem trzeba skorzystać z prostego panelu, który znalazł się na stronie wytwórni Nuclear Blast.

Trzeba wejść TUTAJ, wpisać swój adres e-mail i kierować się instrukcją, którą otrzymamy w wiadomości zwrotnej. 

"Endless Forms Most Beautiful" będzie ósmym studyjnym krążkiem formacji, ale pierwszy na którym zaśpiewa nowa wokalistka, Floor Jansen. Na płycie znajdzie się jedenaście kompozycji, a całość będzie dostępna w kilku formatach: CD, digibook, podwójny vinyl, earbook oraz w wersji elektronicznej. Sama muzyka dostępna będzie w trzech wersjach: podstawowej, instrumentalnej i orkiestrowej.

Tuomas Holopainen, główny kompozytor zespołu:

Na płycie jest pewien rodzaj naukowego podejścia do wielu rzeczy. Utwory takie jak ‘Shudder Before The Beautiful’, ‘Endless Forms Most Beautiful’, ‘The Greatest Show On Earth’ czy ‘Alpenglow’ traktują o szczęściu istnienia. To zagadnienie czasu. Ewolucja… Myślę, że można nawet mówić o poetyckiej stronie nauki. Nauki przyrodnicze i ich paradygmat wydają się nudnym tematem dla wielu ludzi. Ale całe szczęście my ten temat możemy przedstawić przy pomocy płyty – pokazać, że nauka może być czymś głęboko uduchowionym.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także