Polski plakat filmu "Metallica Through The Never"

/ 12 września, 2013

Wiadomo nie od dziś, że film "Metallica Through The Never" zostanie wyświetlony w Polsce 27 września. Jednak będą to pokazy przedpremierowe, które odbędą się tylko w kinach IMAX. Oficjalna premiera filmu nastąpi natomiast 4 października. Wtedy to obraz będzie wyświetlany we wszystkich kinach w Polsce, które obsługują format 3D.

Dziś został zaprezentowany oficjalny polski plakat przygotowany specjalnie na promocję filmu "Metallica Through The Never":

Film pokazuje historię członka ekipy zespołu o imieniu Trip (w tej roli Dane DeHaan), który zostaje wysłany z pilną misją podczas wyprzedanego koncertu Metalliki. Film zawiera wspaniałe efekty pirotechniczne, najbardziej złożoną scenę koncertową, jaka kiedykolwiek była zbudowana oraz obraz 3D nakręcony jednocześnie przez 24 kamery.

Przypomnijmy również, że 24 września do sklepów trafi soundtrack z muzyką filmową. Dwupłytowe wydanie zawierać będzie nagrania zarejestrowane w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver z ubiegłego roku, kiedy to zespół nakręcił występy pojawiające się w filmie (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także