Portnoy, Skolnick i Ellefson stworzyli zespół

/ 21 kwietnia, 2015

Na początku stycznia pisaliśmy o tajemniczym projekcie muzycznym Mike'a Portnoya. Wówczas napisał on na swoim Twitterze, że fani muzyki metalowej powinni być zadowoleni z tego, co właśnie powstaje. Nie zdradził jednak żadnych szczegółów…

Teraz wiemy już, że nagrał on album z dwoma znakomitymi muzykami – Alexem Skolnickiem z grupy Testament i Davidem Ellefsonem z Megadeth. Choć nie mieliśmy jeszcze okazji, żeby zapoznać się z premierowym materiałem, Portnoy opowiedział o nowej płycie w wywiadzie dla Loudwire:

To nadal nieco tajemnicza sprawa, ponieważ nie opublikowaliśmy jeszcze oficjalnego oświadczenia. Jestem jednak ciągle pytany przez fanów o to, z kim obecnie pracuję […] Na razie nie jesteśmy jeszcze gotowi, żeby wyjść z tym na świat, ale nastąpi to niedługo. To będzie świetny metalowy album, który napisaliśmy i nagraliśmy w trójkę. Zaprosiliśmy jednak wielu ciekawych gości, którzy nas wsparli. Więcej informacji wkrótce, ale dla mnie to będzie coś wspaniałego… Od kiedy opuściłem Dream Theater grałem w zespołach progresywnych, albo preferujących klasycznego lub alternatywnego rocka. Teraz jednak mogłem nagrać pełnowartościowy thrashowy album – coś innego, niż koncertowe Metal Allegiance. Jestem tym podekscytowany.

Wkrótce powinny pojawić się konkretniejsze informacje dotyczące nowego projektu Mike'a Portnoya. Na pewno jednak zapowiada się ciekawie, a wszyscy fani mocnego metalowego uderzenia powinni czekać na to wydawnictwo z zapartym tchem. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także