Powrót Oasis? Zapłaćcie 30 milionów funtów

/ 30 kwietnia, 2013

Grupa Oasis dowodzona przez braci Liama i Noela Gallagherów zakończyła działalność w 2009 roku. Od tej pory nie ustają spekulacje, czy ten brytyjski zespół powróci jeszcze na scenę. Tym razem zapytano o to młodszego z braci Gallagherów

Q Magazine przeprowadził wywiad z Liamem. Głównym tematem rozmowy był album "BE" jego zespołu Beady Eye, który będzie miał swoją premierę w czerwcu. Dziennikarze nie omieszkali zapytać muzyka również o reaktywację Oasis.
 
 
– Słuchaj, stanie się to, gdy się stanie, ale to żadna pier**lona gra. To poważna sprawa – powiedział w swoim stylu Liam Gallagher. – Czytam jak wielu ludzi gada: ach więc to po prostu skok na kasę? Czyli dostaną kilka zer za swój pier**lony powrót. Ale ja to ciągle ja, a on to ciągle on. Nie zmienię się za milion jeb*nych funtów. Zrobię to za trzydzieści milionów – powiedział muzyk dziennikarzom Q Magazine.
 
Grupa Beady Eye znalazła się na okładce nowego wydania pisma Q Magazine. Miesięcznik od dziś dostępny jest w kioskach w Wielkiej Brytanii. Wydanie z Liamem Gallagherem i spółką na okładce promowane jest krótkim filmem wideo:
 
 
Grupa Oasis ma na swoim koncie wiele sukcesów. Płyty formacji sprzedały się w wielomilionowych nakładach na całym świecie. Każdy studyjny album Oasis wspiął się w Wielkiej Brytanii na pierwsze miejsce listy sprzedaży. Ośmiokrotnie taką pozycję osiągały również single nagrane przez zespół braci Gallagherów

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także