Premiera: The Analogs "XIII. Ballady Czasu Upadku"

/ 27 lutego, 2012

 

The Analogs to zespół wyrastający z tradycji klasycznego punk rock, hardcore i garażowego rock'n'rolla. Od  swojego powstania w 1995 roku grają energetycznego i melodyjnego street punka, poruszając niekoniecznie łatwe tematy społeczne. Teksty pisane przez Pawła Czekałę zbliżone są w wymowie do twórczości Charlesa Bukowskiego, Huntera S. Thompsona, czy Huberta Selby Juniora. Na swoim koncie zespół ma koncerty z gwiazdami takimi jak Dezerter, Farben Lehre, Deadline, Angelic Upstarts, The Business i wieloma innymi. Są jedynym polskim zespołem zapraszanym na międzynarodowe festiwale związane z muzyką punk rockową w tym na najważniejszy z nich- berliński Punk & Disorderly.

"XIII. Ballady Czasu Upadku" to trzynasta płyta nagrana przez The Analogs, na której brnące w ciemne i niebezpieczne tajemnice teksty wsparte są doskonałymi kompozycjami duetu Jakub Krawczyk i Paweł Czekała. Całość zarejestrował  Krystian Faszczewski z Mania Studio, co gwarantuje, że płyta będzie prawdziwym wydarzeniem na polskiej scenie.

Album ukazał się także w limitowanej wersji CD+DVD z koncertem, zarejestrowanym w lubelskim klubie Graffiti w listopadzie 2010.

Tracklista:
1.    Znów jesteśmy razem
2.    Za burtą
3.    500 lat
4.    Beton i plastik
5.    Wandale (Tony Jazzu)
6.    Pył do pyłu
7.    Narkotyk
8.    Punki z budżetówki
9.    Zły czas
10.    Moje życie, moja droga
11.    Gorycz (Vintage version)
12.    To miasto spłonie
13.    Heniek
14.    Ostatnia noc

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także