Przystanek Woodstock w innym terminie!

/ 31 marca, 2015

Chyba już wszyscy przyzwyczaili się, że Przystanek Woodstock odbywa się niezmiennie na przełomie lipca i sierpnia. Są pewnie tacy, którzy już rok wcześniej "zaklepują" sobie urlop, żeby mieć pewność, że odwiedzą jeden z najwspanialszych festiwali muzycznych na świecie. Warto jednak pamiętać, że nic nie jest wieczne – również data Przystanku Woodstock.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie imprezy:

22. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-15-16 lipca 2016 roku (czwartek, piątek sobota), a nie, jak w ostatnich latach, na przełomie lipca i sierpnia. Powodem przesunięcia terminu Przystanku Woodstock są odbywające się w dniach 26-31 lipca Światowe Dni Młodzieży.

Oznacza to mniej więcej tyle, że będzie to tylko wyjątek od reguły, a już w 2017 roku wszystko powinno wrócić do normy. W tym miejscu przypominamy, że tegoroczny Przystanek Woodstock odbędzie się zgodnie z tradycją, czyli w terminie 30 lipca  – 1 sierpnia, a rzecz będzie działa się w Kostrzynie nad Odrą.

W czasie tegorocznej edycji festiwalu na 4 scenach zaprezentuje się blisko 70 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie. Na scenach pojawią się m. in.: Black Label Society, Within Temptation, Shaka Ponk, Eluveitie, Congo Natty, Cannailles, Scarecrow, Mrozu, Illusion, Lipali, Proletaryat, Mela Koteluk, Grubson, Big Day, Decapitated, Roan oraz (Hed)p.e.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także